اجتماعي
کد رمز گشا (Biss) شبکه ی سوم سیما در ماهواره بدر ۵ و اینتل ست ۹۰۲

توجه به تماس های مکرر شما عزیزان در مورد قطع شبکه ی سه سیما در هنگام پخش مسابقات فوتبال در ماهواره بدر۵، به اطلاع شما عزیزان می رسانم که این شبکه در زمان پخش مسابقات فوتبال های خارجی (به خصوص در این مدت که پخش بازی های یورو ۲۰۱۲، از شبکه ی سه انجام می گیرد) فقط با کد بیس (کد رمز گشا) قابل دریافت است.

کد آیدنت و کد بیس شبکه سه سیما در ماهواره بدر ۵، (۲۶ درجه شرقی) به شرح زیر می باشد:

۰۱۲f 0d 1111113311111133

یا

۰۰۰۳ ۰d 1111113311111133

کد آیدنت و کد بیس شبکه سه سیما در ماهواره اینتلست ۹۰۲ (۶۲ درجه شرقی)، فرکانس ۱۱۵۵۵ عمودی، به شرح زیر می باشد:

B 0003 00 1111113311111133

نحوه وارد کردن کد در دستگاه:

در این زمان برای باز کردن این شبکه تنها کافیست وارد منوی کددهی دستی در رسیور شده، بعد از ورود به منوی رسیور ، روی گزینه STB Status، بدون وارد شدن به آن ( یعنی بدون زدن OK ) عدد ۱۲۳۴ را با کنترل (که رمز استاتدارد گیرنده می باشد) وارد کنید. صفحه ای ظاهر میشود که چنانچه از نرم افزارهای جدید استفاده کرده باشید، این صفحه حاوی گزینه Biss هم می باشد.

پس از ورود به بخش مورد نظرتان میتوانید کدها را وارد کنید. سپس به قسمت Biss بروید . اکنون این کدها رو در قسمت Biss وارد کرده و سپس ذخیره و از منوی رسیور خارج شوید.

شبکه های سه و ورزش سیما هنگام پخش زنده مسابقات فوتبال خارجی روی ماهواره کد می شوند. این کد از نوع کد بیس (Biss Code) می باشد که در بسیاری از رسیورها از طریق وارد کردن کد قابل باز کردن می باشد.

در این صفحه روش باز کردن شبکه سه در برخی رسیورها توضیح داده شده است.

 

ابتدا به این نکات توجه کنید:

 

۱- در برخی موارد هنگام جستجوی فرکانس ۱۱۹۰۰ یا ۱۱۸۸۱ (در رسیورهای اچ دی) شبکه های سه و ورزش در بین شبکه های سراسری پیدا نمی شود. علت این مسأله این است که گزینه FTA ONLY (فقط شبکه های غیر پولی) در رسیور شما “روشن” است و باید آن را خاموش و غیر فعال و دوباره این فرکانسها را جستجو کنید.

 

۲- در بسیاری از رسیورها برای اینکه بتوانید شبکه های سه و ورزش را باز کنید، ابتدا باید رسیورتان را با آخرین نرم افزار مربوطه آپگرید کنید. در صورتی که روشهای ذکر شده در این صفحه جواب نداد، رسیورتان را آپگرید کنید. برای این منظور باید عبارت “آخرین پچ رسیور …” را به همراه نام رسیورتان در گوگل جستجو کنید.

 

۳- در صورتی که مشکلتان برای باز کردن شبکه های سه و ورزش حل نشد و یا اسم رسیور شما در این پست وجود ندارد، لطفاً موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید.

 

۴- برای اطلاع از برنامه و لینکهای پخش زنده مسابقات ورزشی از شبکه های سراسری، استانی و برون مرزی صدا و سیما به صفحه زیر مراجعه کنید:

 

۵- اگر در رسیورتان تصویر شبکه البرز را در ماهواره بدر (عربست) دریافت نمی کنید، این موضوع ارتباطی با کد بیس ندارد. در حال حاضر (پاییز ۹۲) تصویر شبکه البرز (کرج) تنها با استفاده از رسیورهای اچ دی قابل دریافت می باشد.

 

روش باز کردن شبکه های سه و ورزش سیما هنگام پخش فوتبالهای خارجی در ماهواره:

 
روش باز کردن شبکه های سه و ورزش موقع پخش فوتبالهای خارجی در رسیورهای مختلف فرق می کند. برای چند مدل رسیورهای استارست (STARSAT 190-220-3300-X3-X5-X50) روش راحتی وجود دارد به این صورت:

– زدن کلید MENU کنترل

سپس زدن دکمه قرمز کنترل

وارد کردن کد ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳
یا:

 

– رفتن روی کانال کد شده و زدن کلید صفر

وارد کردن کد ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

 

در این روش، اگر با زدن کلید صفر، به جای صفحه کدها، سطح سیگنال فرکانس را نشان می دهد، یک بار کلیدهای Menu و بعد عدد ۲۵۸۰ را وارد کرده و سپس کلید Exit را بزنید تا امکان استفاده از این روش فراهم شود.
در بعضی دیگر از رسیورهای استارست (STARSAT 120-130-150-200) هم نحوه باز کردن شبکه های سه و ورزش به یکی از روشهای زیر می باشد:

 

– بعد از زدن کلید MENU، روی گزینه STB Status قرار بگیرید و بدون وارد شدن به آن (یعنی بدون زدن OK) عدد ۱۲۳۴ را با کنترل وارد کنید. صفحه ای ظاهر می شود که چنانچه از نرم افزارهای جدید استفاده کرده باشید، این صفحه حاوی گزینه Biss هم می باشد. به قسمت Biss بروید و این کدها را وارد کرده و سپس ذخیره کرده و از منوی رسیور خارج شوید:

B 012f 0d 11 11 11 33 11 11 11 33

یا
B 0003 0d 11 11 11 33 11 11 11 33

و کد زیر برای شبکه ورزش سیما:
B 0075 0d 11 11 11 33 11 11 11 33

– کلید MENU را زده در قسمت TOOLS وارد KEY EDITOR شوید و کد ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳ را وارد کنید.

 

در رسیورهای استارست SR 2000 HD روی شبکه سه (یا شبکه ورزش) رفته و کلیدهای F1 + 111 را بزنید. آخرین گزینه را انتخاب کنید و سپس کلیدهای F1 + 333 را وارد کنید تا صفحه ای باز شود. حال دکمه قرمز رنگ روی کنترل را زده و کد ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳ را وارد و اوکی کنید.

 

در رسیورهای استارست X97 و X95 تیتانیوم (SR X95 & X97 Titanium) هم روش وارد شدن به صفحه کدها به این ترتیب است که ابتدا کلید Menu و سپس کلیدهای Service Organizing و Manual Key را بزنید. حال با استفاده از کلیدهای کم و زیاد کردن صدا به قسمت Biss بروید. با زدن دکمه سبز رنگ کنترل می توانید یک ردیف کد را اضافه و کد زیر را وارد کنید:

 

۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

برای رسیورهای استارست (Starsat) مدل X97 USB روش دیگری هم وجود دارد:

روی شبکه ۳ رفته بلافاصله عدد ۰ (صفر) را بزنید یا می توانید کلید i و عدد ۰ را بزنید: i+0
در این صورت صفحه ای باز می شود که بایستی دکمه سبز کنترل را زده و در جدول کد ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳ را دو بار پشت سر هم (۳۲ عدد) وارد کرده و ok کنید.

 

برای رسیورهای استارست (Starsat) مدل ۸۸۰۰HD دو روش زیر را تست کنید:

روش اول:
روی شبکه های سه یا ورزش رفته کلید F1 و سپسس ۳۳۳ را بزنید تا صفحه کدها باز شود. بعد از آن کد بیس را وارد کنید.

روش دوم:
کلیدهای زیر را به ترتیب بزنید تا صفحه کدها باز شود (از سمت چپ بخوانید):
Menu > Tools > CAS > CAS Options > Key Editor > BISS Key

بعد از آن در قسمت بیس کدها را وارد کنید.
در صورتی که گزینه کدها فعال نبود، از منو خارج شده و یک بار منو و عدد ۲۰۲۰ را بزنید و دوباره همین مراحل را تکرار کنید.

 

در برخی مدلهای اچ دی رسیورهای استارست (STARSSAT) مدلهای ۹۸۰۰HD، ۳۰۰۰HD، ۹۹۹۹HD، ۲۱۰۰HD و ۲۰۰۰۰HD با زدن کلید Menu و عدد ۸۸۸۸ می توانید وارد صفحه کددهی شوید.

روش دیگر برای این نوع رسیورها استفاده از کلیدهای ترکیبی F1+333 می باشد. البته ممکن است قبل از آن لازم باشد با استفاده از کلیدهای F1+000 پچ آن را فعال کنید.

 

در رسیورهای استارست (STARSAT) مدل ۸۰۰۰HD برای وارد شدن به صفحه کددهی لازم است تا Menu به اضافه عدد ۲۵۸۰ را وارد کرده و سپس کلید قرمز را بزنید.

 

در برخی از رسیورهای آی کلاس یا هایویون (ICLASS – HIVION) هم مراحل وارد کردن کد بیس به این شرح است:

کلید منو را بزنید و سپس گزنیه CAS را انتخاب کنید. حال دکمه قرمز را بزنید و روی قسمت Biss بروید. دوباره کلید قرمز را بزنید و ردیف دوم را اوکی کنید. حال ماهواره بدر ۲۶ درجه و فرکانس ۱۱۹۰۰ را انتخاب کنید. روی سرویس آی دی عدد ۰۰۰۳ یا ۰۱۲F را وارد کنید. توجه کنید که در این قسمت به همین صورت باید وارد کنید، اما اعداد صفر نمایش داده نشده و این کد به صورت ۳ یا ۱۲F نمایش داده می شود.
در برخی دیگر از رسیورهای آی کلاس (I Class) یا هایویون (Hivion) هم روش زیر استفاده می شود:

وارد Menu شده و بر روی گزینه سوم (تنظیمات رسیور) قرار گرفته و بدون اینکه واردش بشوید عدد ۱۲۳۴ را وارد کنید تا وارد قسمت کددهی بشوید.

در این قسمت به سیستم بیس (Biss) بروید.
برای اضافه کردن کد جدید کلید F1 (دکمه قرمز رنگ کنترل) را بزنید.
یک کادر مستطیل شکل اضافه میشود که دارای سه قسمت است.
قسمت اول شماره & قسمت دوم به ترتیب ماهواره فرکانس سرویس ایدی & و قسمت سوم کد اصلی
در قسمت دوم کادر اوکی کنید
قسمت کوچکی باز میشود که اولین گزینه آن با عنوان ماهواره میباشد. شما در این قسمت ماهواره Badr در ۲۶ درجه را انتخاب کنید
قسمت دوم فرکانسی میباشد در این قسمت مشخصات فرکانس اصلی کانال باید داده شود (فرکانس ۱۱۹۰۰)
در قسمت سوم سرویس آی دی باید ۰۱۲f یا ۰۰۰۳ را برای شبکه سه و ۰۰۷۵ را برای شبکه ورزش وارد کنید.
مجدد از اول مشخصات را چک کنید، در صورتی که صحیح بود اوکی کنید.
در قسمت سوم باید کد اصلی را که ۱۶ رقم می باشد وارد کنید:
۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳
به وسیله شماره های بالای کنترل کد اصلی را وارد کنید.

برای ذخیره کردن Ok یا Exit را بزنید و سپس ذخیره کنید.
در صورتی که مشکل حل نشد، باید رسیور را با آخرین پچ (نرم افزار) آپدیت کنید و سپس همین کارها را تکرار کنید.

 

در بیشتر مدلهای رسیورهای استرانگ (STRONG) هم شبکه سه به سادگی قابل باز کردن می باشد:

 

– روی شبکه سه رفته و عدد ۸۲۸۰ یا ۸۲۸۲ را وارد کنید. صفحه مربوط به کدهای Biss ظاهر می شود. در این صفحه یک جدول سی و دو خانه ای وجود دارد که کدهای زیر را وارد و ذخیره کنید و سپس خارج شوید:

۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

البته ممکن است لازم باشد قبل از زدن کد، امولاتور فعال شده باشد. برای این کار لازم است روی شبکه سه رفته و دو بار عدد ۶۹۶۹ را وارد کنید. ظاهراً در برخی مدلها با این کار پیغام On ظاهر می شود و نشان می دهد امولاتور فعال شده است.
 

در برخی مدلهای رسیورهای استار مکس (STAR MAX) نحوه وارد کردن کد بیس به شرح زیر است:

ابتدا به قسمت System Setup یا System Setting بروید. آنجا به منوی A/V Output Setting رفته و سپس چهار بار عدد صفر را وارد کنید تا گزینه قرمز رنگ Edit فعال شود.

در این حالت با زدن دکمه قرمز رنگ کنترل، می توانید کد بیس را به شرح زیر وارد کنید:

۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

 

در رسیور استار مکس (STAR MAX) مدل X10 از روش زیر برای وارد کردن کد بیس برای شبکه های سه و ورزش استفاده کنید:
۱- دکمه منو را زده و در منوى module روى آخرین گزینه یعنى EMU اوکى کنید.
۲- با فشار دادن دکمه آبی روى کنترل نوع CAS DATA را تغییر دهید تا به سیستم BISS برسید.
۳- اکنون دکمه قرمز را فشار دهید یک صفحه جدید با نام insert cas key باز می شود.
۴- در قسمت biss id باید آیدی یا شناسه biss را وارد کنید که معمولا ۱FFF می باشد.
۵- در قسمت BISS FREC فرکانس کانالى که می خواهیم کدش را وارد کنیم قرار می گیرد (برای شبکه سه ۱۱۹۰۰).
۶- در قسمت BISS SYMBOL سیمبل ریت فرکانسى که در بالا وارد کردیم قرار می گیرد (برای شبکه سه ۲۷۵۰۰).
۷- در قسمت biss polar ورتیکال یا هوریزنتال بودن فرکانس وارد شده قرار می گیرد (برای شبکه سه Vertical).
۸- در قسمت key value کد ۱۶ رقمى را قرار می دهیم سپس بازدن دکمه قرمز تغییرات را ذخیره کنید و پس از خروج روى کانال مربوطه رفته مشاهده می کنید که باز است.
اگر هم خواستید کد BISS وارد شده را مشاهده کنید روى کانال دکمه سبز را زده و cw را انتخاب کنید.
در رسیورهای استارمکس (STAR MAX) مدل ۱۰۰ برای وارد شدن به صفحه کد دستی، با زدن کلید “منو” به قسمت “نصب و راه اندازی” و “پچ منوی اصلی” رفته در بخش Biss، کدها را به همان شیوه بالا وارد می کنیم.

در رسیورهای استار مکس (STAR MAX) مدل ۹۹۹ CXT Plus روی شبکه ۳ رفته منو را بزنید. به قسمت “مدول” رفته دکمه قرمز روی کنترل را بزنید. حال رمز ۰۰۰۰ یا ۱۹۶۸ را وارد کنید و به قسمت CAS که در پایین جدول مدول اضافه می شود بروید. آنجا امولاتور را روشن کنید و ذخیره را بزنید.

حالا به قسمت پایین تر CAS که در هنگام روشن کردن امولاتور ایجاد می شود (جعبه کدها) رفته با زدن دکمه آبی روی کنترل، سیستم های کدگذاری را یکی یکی تغییر بدهید تا به کدهای BISS برسید. روی یکی از کلیدهای ارائه شده در ماهواره بدر بروید و کدهای آن را به صورت زیر ویرایش کنید:

شناسه بیس: FFFF
فرکانس بیس: ۱۱۹۰۰
سمبل ریت: ۲۷۵۰۰
S-ID بیس: ۰۱۲F
و کد بیس: ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

در پایان با زدن دکمه قرمز کدها را ذخیره کنید.

 
در رسیورهای استار مکس (Star Max) مدل X200 برای وارد شدن به صفحه کدها، ابتدا کلید منو را وارد کرده از گزینه “تنظیمات پیشرفته” قسمت “جدول کدها” را انتخاب کرده و به بخش Biss بروید و کد بیس شبکه های سه و ورزش را وارد کنید.

 

در رسیورهای استار مکس (Star Max) مدل ۵۰۵۰ Full HD روی شبکه های سه یا ورزش رفته و با زدن کلیدهای زیر وارد سیستم کددهی رسیور شوید:

منو > تنظیم سیستم > تنظیم خروجی صدا و تصویر > 0000 > کلید قرمز

آنجا به قسمت بیس رفته و با زدن کلید قرمز رنگ کدهای بیس این شبکه ها را وارد کنید.

 

در رسیورهای استار مکس (Star Max) مدل HD PLUS 9999 کلید Menu را وارد کرده و سپس گزینه EMU Key را انتخاب کنید. بعد از آن با زدن دکمه قرمز صفحه کددهی ظاهر می شود که می توانید کدهای بیس شبکه های سه و ورزش را وارد کنید.

 

در برخی مدلهای رسیورهای سوپر مکس (SUPER MAX) و نکست (NEXT) نحوه وارد کردن کد بیس برای باز کردن شبکه سه موقع پخش فوتبالهای خارجی به شرح زیر است:

ابتدا به قسمت MENU و از آنجا به USB بروید. پس از آن کلید قرمز رنگ کنترل را زده و عدد ۶۰۰۰ را وارد کنید تا صفحه مربوط به کد بیس ظاهر شود.

در این حالت می توانید پارامترهای کد بیس را به شرح زیر وارد کنید:

۱FFF

۱۱۹۰۰

V

۲۷۵۰۰

۰۱۲F

۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

توجه کنید اگر کد آیدنت ۰۱۲F جواب نداد، کد ۰۰۰۳ را هم امتحان کنید. ضمن اینکه شاید لازم باشد قبل و بعد از دادن کد، یک بار فرکانس و شبکه های ۱۱۹۰۰ را پاک و دوباره جستجو کنید.

در رسیورهای سوپر مکس (SUPER MAX) و نکست (NEXT) مدل پلاس اول دکمه منو را زده با دکمه های کم و زیاد کردن صدا به صفحه “منوی اصلی” رفته در ردیف سوم روی کلمه CAS System اوکی کرده وارد صفحه کدها شوید.
اگر در این منو این کلمه (CAS System) نبود، در همان منو در ردیف آخر به منوی “اطلاعات STB” رفته دکمه قرمز را زده کد ۵۷۹۰ یا ۱۲۳۴ را وارد کنید. در این صورت از آن صفحه خارج می شود و آن منو ظاهر می شود.
حالا وارد صفحه کدهای بیس می شوید. با دکمه “سبز رنگ” یک ردیف دیگر اضافه و ۱۶ رقم اول کد بیس را وارد کنید. اگر کانال باز نشد ۱۶ رقم دیگر را هم همان طور وارد نمایید.

البته در نرم افزارهای جدید این مدل ها، هنگامی که دکمه “سبز” را برای اضافه کردن یک ردیف جدید می زنید، باید فرکانس، سیمبل ریت و قطبیت این شبکه ها را هم بدهید.

روش دیگری هم وجود دارد که روی شبکه های سه یا ورزش رفته، دکمه سبز را زده در ردیف سوم روی کلمه Edit Cas Key اوکی کرده کد مورد نظر را وارد کنید.

 

 

در رسیورهای کائون (KAON) روی شبکه سه رفته و به ترتیب دکمه های زرد، آبی، سبز و منو را فشار دهید تا صفحه کدها وارد شود. سپس در قسمت کد بیس کد شبکه سه را که در بالا ذکر شده است وارد کنید.
برای رسیورهای استار ایکس (STAR X) سه روش وجود دارد:

 

روش اول برای رسیورهای استار ایکس (Star X):
دکمه Next (زیر Sub) را بزنید تا وارد صفحه کدها شوید. البته ممکن است قبل از آن نیاز به فعال کردن پچ باشد. برای این کار ابتدا ریست فکتوری کنید. سپس کد ۸۸۹۹ را زده و اوکی کنید تا پچ فعال شود.

روش دوم برای رسیورهای استار ایکس (Star X):
کلید info و سپس عدد صفر (یا چهار) را سریع وارد کرده و دکمه قرمز (یا سبز) را بزنید. البته ممکن است قبل از آن نیاز به فعال کردن پچ باشد. برای این کار ابتدا روی شبکه سه رفته کلید Mute (قطع صدا) را زده عدد ۹۹۹ را وارد کنید تا پچ فعال و پیغام Enable patch ظاهر شود.

 

روش سوم برای رسیورهای استار ایکس (Star X):

روی شبکه سه یا ورزش رفته کلیدهای ترکیبی f1 + 333 را بزنید تا کدهای شبکه نمایان شود.

اما برای ویرایش کد یا وارد کردن کد جدید داخل منو رفته از قسمت پچ منوی اصلی سیستم کدگذاری biss را انتخاب کرده و با زدن دکمه قرمز جای کد جدیدی را باز کرده و کدها و مشخصات شبکه را در آن وارد کنید.

در برخی مدلهای رسیورهای ایکس کروزر (XCruiser) روی شبکه سه یا ورزش رفته و دو بار کلید info را فشار دهید. در این حالت منویی باز می شود که نام شبکه را نشان می دهد. در این حالت دکمه قرمز رنگ را بزنید تا وارد صفحه کدها شود. آنجا کد ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳ را وارد کنید و ok کنید.
روش دیگر هم برای وارد شدن به صفحه کدها، زدن کلید Menu و سپس کد ۸۲۸۲ است.

 

روش وارد کردن کد بیس در برخی مدلهای رسیورهای ای کلاس (EClass) به این صورت است که ابتدا باید کلید Menu را بزنید و بعد از آن عدد ۷۷۹۹ را وارد کنید. سپس به بخش Utility رفته و کد را وارد کنید.

 

روش باز کردن کد شبکه های سه و ورزش در رسیورهای تتیتانیوم (Titanium) به شرح زیر است:

در برخی مدلهای رسیورهای تیتانیوم (مثل مدل ۹۸۰۰) باید روی شبکه سه رفته و دو بار کلید info را بزنید تا صفحه کددهی باز شود.

 

در مدلهایی از رسیورهای تیتانیوم (مثل مدلهای ۹۰۰۰، ۹۱۰۰ و ۹۹۰۰) ابتدا Menu و سپس عدد ۱۳۷۹۵ را بزنید. در این حال با زدن Menu و انتخاب گزینه Install یک گزینه دیگر به نام Key Edit اضافه شده است که از طریق آن می توانید کد شبکه سه را وارد کنید.

 

در برخی دیگر از مدلهای رسیورهای تیتانیوم (مثل مدل ۱۰۰۰۰) برای وارد شدن به صفحه کددهی کافی است روی شبکه سه رفته و کلید Page Down یا دکمه سبز رنگ کنترل و یا به سادگی کلید Menu را بزنید.

در برخی مدلهای رسیورهای اچ دی باکس (HD BOX) مثل HD BOX 500 باید روی شبکه سه یا ورزش رفته و کد ۹۸۷۶ را وارد کنید. بعد دکمه PRE (پایین دکمه زرد) را بزنید تا جدول کدها نمایان شود. حالا کد بیس را وارد کنید:

۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳
در ادامه نحوه وارد شدن به صفحه کد دستی برخی رسیورهای دیگر هم آمده است. بعد از وارد شدن به این صفحه باید کد بیس شبکه های سه و ورزش (یعنی کد ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳) را وارد کنید:
رسیور STARSAT 750

بر روی این کانالها رفته و دکمه HELP  را بزنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیور های TOPFILED

وارد منو شده سپس به قسمت نمایش دهنده ورژن رسیور رفته و عدد ۱۲۱ را وارد کنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیور STARPORT 9550

منو را زده سپس به قسمت وضعیت رسیور رفته در قسمتی که مربوط به تغییر زبان است عدد ۹۹۹۹ را وارد کنید تا جدول کدها ظاهر گردد.

رسیور های MVISAION

ابتدا MENU را زده سپس عدد ۹۹۹۹ را وارد کنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیورهای TECNOSAT

روی این شبکه ها رفته عدد ۹۹۱۱ را وارد کنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیورهای TECHVIEW

برای ورود به منوی کد دهی کافی است ۴ بار کلید قرمز روی کنترل را بزنید تا جدول کد دهی ظاهر شود.

رسیور های TROMAN

ابتدا MENU را زده سپس به قسمت انتخاب زبان رفته و OK  کنید. سپس عدد ۹۹۹۹ را وارد کنید تا جدول کدها ظاهر شود.

یا:

بعد از ورود به MENU به قسمت نمایش ورژن رسیور رفته و عدد ۱۲۱ را بزنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیورهای LORANS

ابتدا MENU را زده سپس به قسمت مشخصات رسیور رفته و عدد ۲۱۲۱ را بزنید. سپس به قسمت EDIT KEY وارد شده و شماره ۹۲۴۴ را بزنید تا بتوانید کدها را وارد کنید.

رسیور LAZER بدون کارت

ابتدا MENU را زده سپس شماره ۹۳۱۷ را وارد کنید تا جدول کدها ظاهر شود.

 

رسیور SUPER LAZERR15000&M VISION&RANGER

بعد از ورود به MENU عدد ۹۹۹۹ را وارد کنید. یک ستون نمایش داده می شود به نام SMART CARD که در آنجا می توانید کدها را ویرایش کنید.

رسیور CI  LAZER2003

ابتدا MENU را زده سپس عدد ۱۲۳۴ را وارد کنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیورهای QMAX

بر روی شبکه سه یا ورزش رفته و کلید  EXIT را بزنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیور های DIGITAL  ALLWORD

بر روی این شبکه ها رفته و کلید EXIT را بزنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیور METABOX1&2

بعد از ورود به MENU در قسمت ادیت کد، عدد ۱۰۰۴ را وارد کنید.

رسیور PLUS FORTEC STAR 5600

بعد از ورود به MENU در قسمت ادیت کد، عدد ۱۰۱۰ را وارد کنید.

رسیور LIFETIME  FORTEC STAR

بعد از ورود به MENU  وارد قسمت INPUT CODE  عدد ۱۰۱۰ را وارد کنید.

رسیور FORTEC STAR 9800

ابتدا MENU را زده سپس عدد ۹۲۴۴ را زده و OK کنید تا جدول کدها ظاهر شود.

رسیورFORTEC STAR  PLATINUM

بعد از ورود به MENU روی قسمت ادیت کد عدد ۱۰۰۱ را وارد کنید.

رسیور FORTEC STAR5600&V2TUNER LG

بعد از ورود به MENU به قسمت LANGUAGE و بعد به قسمت SAFE MODE رفته و عدد ۲۰۰۳ را وارد کنید.

رسیور FORTEC STAR 4300 & 4400 & 4500 & 4700
بعد از ورود به MENU به قسمت System Setup و بعد به قسمت TV System رفته و بعد از اوکی کردن عدد ۰۰۰۰ را وارد کنید. حال با زدن دکمه قرمز صفحه کددهی ظاهر می شود.

رسیور DIG STAR D600 & D700 & D900
بعد از ورود به MENU به قسمت System Setup و بعد به قسمت TV System رفته و بعد از اوکی کردن عدد ۰۰۰۰ را وارد کنید. حال با زدن دکمه قرمز صفحه کددهی ظاهر می شود.

رسیورهای STAR TRACK و DIGISAT

بعد از ورود به MENU به قسمت LOCK CONTROL رفته و عدد ۱۹۳۷۰را وارد کنید. در این مرحله از شما یک کد چهار رقمی پرسیده می شود که باید عدد ۲۴۸۶ را بزنید. حالا به قسمت GAME رفته و کدها را ویرایش کنید.

رسیور STAR PORT 9550

بعد از ورود به MENU به قسمت STB STATUS رفته و در قسمت LANGUAGE عدد ۹۹۹۹ را وارد کنید.

رسیور های SKY1 A&B

بر روی این شبکه ها رفته و ابتدا دکمه قرمز و بعد زرد را بزنید.

رسیور های HONET&KAON

بر روی شبکه سه یا ورزش رفته، به ترتیب دکمه های زرد، آبی، سبز و MENU را فشار دهید تا جدول کدها ظاهر شود.

 

رسیور های ISTAR X 20000 Full HD

کلیدهای Menu سپس Install سپس Patch و در نهایت Biss را به ترتیب وارد کنید تا وارد صفحه کدها شوید. حال کد بیس شبکه سه را وارد کنید:

 

۰۰۱FFF 1A 1111113311111133

 

رسیور های Dreamland
ابتدا کلید Menu را زده و به قسمت Conditional Access بروید. آنجا گزینه CA Setting را انتخاب کرده و OK کنید.

حال با انتخاب بخشهای Key Edit و Code Edit به بخش کددهی وارد می شوید. در آنجا بخش کددهی Biss را انتخاب کرده و کد شبکه های سه و ورزش را وارد کنید:

شبکه سه:
۰۱۲f-1111113311111133
یا
۰۰۰۳-۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

شبکه ورزش:
۰۰۷۵-۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

نظرات
۲۲۶ نظر برای “کد رمز گشا (Biss) شبکه ی سوم سیما در ماهواره بدر ۵ و اینتل ست ۹۰۲”
 1. hsbtz می‌گه:

  با عرض ادب
  بنده رسیور supermax9200 دارم
  قبلا فوتبال اروپایی رو میتونستم ببینم اما الان نمیشه

  همه کد های biss رو هم دارم
  اما هر کاری میکنم دیگه نشون نمیده
  یه بار هم کلا بیس کد هارو پاک کردمو دوباره اپدیت کردم و دستی هم دادم اما باز نشد
  هم نرم افزارم اپدیته هم سافتکم
  روی عرب ۱۱۹۰۰ باز نمیشه
  اگه میشه راهنمایی کنید (سافتکم و برنامه جدید میخواستم)

 2. aref می‌گه:

  سلام من کد ماهورم رو یادم رفته باید چی کار کنم اگه بگید ممنون میشم

 3. سعید می‌گه:

  سلام..توروخدا کمک کنید.من ریسورم istar korea _ X98 …نحوه کد دهی و کد رو بهم بدین ممنون میشم

  • پورحقیقی می‌گه:

   ابتدا مطمئن شوید ورژن دستگاه ۱٫۹۵ یا بالاتر باشد

   روی شبکه ۳ استانی برو و بترتیب دکمه inf0 و کلید ۰ را بزن.
   در پنجره جدید که ظاهر میشود این کد را وارد کن:۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳

   سپس تغییرات را ذخیره کن

  • hamid می‌گه:

   دکمه منو رو بزن روی گزینه cas بزن نوشته cart میاد دکمه قرمز رو بزن و با انتخاب گزینه biss و دوباره دکمه قرمز سپس با دکمه ابی ماهواره فرکانس و کد رو بده موفق باشی

 4. حسين می‌گه:

  باسلام دوستان کسی هست به من کمک کنه شبکه ورزش باز کنم رسیورم استارست ۷۵۰hd
  رمز۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳وid0075
  میزنم باز نمیشه ممنون میشم

 5. Arash می‌گه:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما.در رسیور SuperMax M1 چگونه باید تصویر شبکه۳ سیما را هنگام پخش فوتبال خارجی ببینم.با تشکر

 6. sodi می‌گه:

  باسلام.یه سوال داشتم که این کد را در رسیور strong کجا بزنیم؟

 7. احمد می‌گه:

  با سلام
  رسیور ما مدل ۹۷۹۷ XS HIVION ساخت کره. برای کد دهی پخش زنده فوتبال شبکه ۳ چه باید کرد؟ برنامه پروگرام شبکه ۳ را برام به ایمیلم میفرستید؟ ممنونم

 8. حمید می‌گه:

  سلام عزیزان هر کی کد رمز گشا شبکه ۳ رو روی ماهواره نایل ست ۱۰۲ داره بگه ممنون ……..
  ادمین جان با شما هم هستم………………………….

 9. محمد می‌گه:

  باسلام
  مدل رسیور من iclass-k9k9ساخت کره است چطور کد شبمه ۳رو وارد کنم لطفا راهنمایی کنید
  اگه نرم افزاری داره برام بفرستید
  ممنون

 10. وحید می‌گه:

  ماهواره ماiclassهستش،وقتی میرم تنظیمات رسیور و ۱۲۳۴میزنم اصلا هیچی نمیاد،چه کنم؟

 11. محمد می‌گه:

  برای باز کردن شبکه سه یا دیکر شبکه های قفل باید نرم افزارش را هم داشته باشیم؛جطوری

 12. امین می‌گه:

  سلام. من در یزد هستم. ماهواره ی من SD-2100HD هست. شبکه ی ۳ سیما توی لیست کانالها نیست. چه کار کنم؟

 13. Amir Masoud می‌گه:

  با تشکر آقا لطف کردین عالی بود.

 14. پویا می‌گه:

  من ریسیورم استار مکس ۵۰۰۰ تا قسمت وارد کردن کد میرم ولی بقیشو بلد نیستم لطفا کمکم کنید

 15. ناصر می‌گه:

  باسلام من k9k9 ایکلاس فول اچ دی دارم کد شبکه ۳ ایران می خوام لطفا راهنمایی کنید ممنون

 16. حسام می‌گه:

  دوستان سلام
  کسی میدونه شبکه ۳ تو رسیور آی استار ۳۰۰۰۰ مگا چطور باز میشه؟

 17. نبی می‌گه:

  سلام
  رسیور من star x 33000 laser هست ، لطف کنید آموزش ورود به منو و وارد کردن کد برای باز کردن شبکه ورزش و سه رو بزارید
  ممنون

 18. Mani می‌گه:

  آقا واقعن ممنونم ازتون بلخره نشون داد مرسی قربونت

 19. ali می‌گه:

  سلام کسی میدونه اینترنت istar50000 چطوری فعال میشه وشبکه های کارتی روباز میکنه

 20. ali می‌گه:

  سلام کسی میدونه اینترنت istar50000 چطوری فعال میشه وشبکه های کارتی روباز میکنه ممنون

 21. علي رضا می‌گه:

  حتما جواب بدید.ضروریه.سلام.من ماهوارم starsat x95 هست ولی با توجه به توصیه های شما که عمل کردم در بخش stb setting و بعد manual key ولی مال من manual key را نداشت.حتما جواب بدید.لطفا.

 22. amir می‌گه:

  سلام من ریسیورم iclas9696 هستش کد رو چجوری وارد کنم که شبکه سه رو باز کنه؟ ممنون از راهنماییتون

 23. حاتم می‌گه:

  با سلام :ممنون میشم نحوه ی وارد کردن رمز و خود رمز به ریسورهای سوپر مکث m1و استارستx190رو بدین.باتشکر

 24. وحید می‌گه:

  سلام رسیور من starsat 2100 hd هست نمیتونم شبکه ۳ رو واسه فوتبال بگیرم داخل منوش هم هیچ تنظیماتی نیست لطفا راهنمایی کنید

 25. محمد می‌گه:

  ممنون ،عالی بود :)

 26. reza می‌گه:

  salam man risiveram istar2500hd hastesh bizahmat age kasi midune chetore kode shabake 3 ro bege beman va chejuri shabke 3 va mishe moghe futbal.mamnun

 27. دنیا می‌گه:

  با عرض ادب
  روی عرب ۱۱۹۰۰ را به صورت دستی میزنم فقط شبکه۳ باز نمیشه یعنی میگه همچین فرکانسی قبول نمیکنه یعنی اصلا شبکه ۳ نداریم
  اسم رسیور نمیدونم ولی روش یه علامته اس هست
  نمیدونم واسه کدوم مارکه
  با تشکر

 28. رضا می‌گه:

  باز کردن قفل شبکه ۳ در رسیور استارمکس۵۱۰۰ را بگین

 29. صابر می‌گه:

  باتشکر شبکه سه دریافت شد…

 30. زینب می‌گه:

  شبکه ورزش باز نمیشه تو شبکه ۳ هم نمیشه فوتبال خارجی دید.چیکار کنم؟خواهش میکنم راهنمایی کنید

 31. امید راد می‌گه:

  با سلام ..دمتون گرم من که شبکه ۳ رو با همون کد ها به راحتی باز کردم و دارم الان فوتبال خارجی میبینم…

 32. مهتاب می‌گه:

  سلام من ماهواره i star2000 دارم وقتی کابل hd را وصل کردم از تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد کابل درست است زیرا در دستگاه دیگه امتحان کردم و در تلویزیون مینویسد خروجی خود را برسی کنید ولی من مشکلی نمیبینم لطفا راهنمایی کنید ممنون

 33. علی می‌گه:

  سلام ریسیور acc دارم چطوری میتونم کد وارد کنم مراحل زدن دکمه هارو هم بگین ممنون

 34. rehim می‌گه:

  باسلام.یه سوال داشتم که این کد را در رسیور k9k9 کجا بزنیم؟

 35. قاسم می‌گه:

  با عرض سلام
  ریسیورم STSR SAT SR-X1400D هنگام پخش فوتبال قطع میشود لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

 36. shahin می‌گه:

  سلام من دستگاه ماهواره kaon دارم میخواستم فوتبال رو از شبکه ۳ استانی ببینم خواهش میکنم راهنمایییم کنید چطور میتونم کد دهی کنمک تا باز شه من همش تو اینترنتم برا همین یکار دارم دیوانه میشم بس که بکه ۳ قفل.ممنون

 37. shahin می‌گه:

  سلام من دستگاه ماهواره kaon دارم میخواستم فوتبال رو از شبکه ۳ استانی ببینم خواهش میکنم راهنمایییم کنید چطور میتونم کد دهی کنم تا باز شه؟ من همش تو اینترنتم برا همین یکار دارم دیوانه میشم بس که شبکه ۳ قفل.ممنون

 38. zahra می‌گه:

  سلام من یک رسیورHIVION 9696XPVRHD دارم مدتی است با اختارSTB SW damaged را نشان می دهد و خود به خود خاموش می شه اگه بتونید کمک کنید ممنون می شم

 39. وحید می‌گه:

  سلام .من رسیور اسارست ۲۱۰۰hdدارم و شبکه ۳ رو نمیتونم بگیرم لطفا کمک کنید اگر امکان داره جواب رو به ایمیلم بفرستید.bavanirancell@yahoo.com

 40. علی می‌گه:

  سلام میشه زحمت بکشید بگید که برایدیدن فوتبال خارجی شبکه ۳ با رسیور سیتیزن چکار باید بکنم. رسیورم خیلی قدیمی و پیچیده هست. ممنون میشم.

 41. s می‌گه:

  سلام رسیور من STAR SAT مدل SR-X200CI Plus هست برای باز کردن قفل کانال ۳ و همچنین شبکه ایتالیایی real time با مشکل مواجه ام.
  خواهشاً اگر نحوه باز کردن این کانالها رو بلد هستید روش اونرو برام ایمیل کنید.

  ضمن اینکه من شبکه ۳ رو از روی نایلست دریافت می کنم.
  بی صبرانه منتظر ارسال جواب هستم.

  با تشکر

 42. s می‌گه:

  سلام رسیور من STAR SAT مدل SR-X200CI Plus هست برای باز کردن قفل کانال ۳ و همچنین شبکه ایتالیایی real time با مشکل مواجه ام.
  خواهشاً اگر نحوه باز کردن این کانالها رو بلد هستید روش اونرو برام ایمیل کنید.

  ضمن اینکه من شبکه ۳ رو از روی نایلست دریافت می کنم.
  بی صبرانه منتظر ارسال جواب هستم.
  s.karimpour@chmail.ir

  با تشکر

 43. dawood می‌گه:

  سلام کد شبکه ۳برای eclass s7777 وجود داره

 44. الناز می‌گه:

  سلام
  مدل رسیور ما iclass 9990 pvr هستش ، هیچکدام از این روشهایی که گفتین جواب نمیده و اصلا با ۱۲۳۴ هیچ صفحه ای باز نمیشه ، خواهشا یکی راهنماییم بکنه چه جوری میتونم فوتبال های زنده و نود رو از شبکه ۳ ببینم ، ممنون
  dariienti.vahovasha@gmail.com

 45. hate.love می‌گه:

  سلام.کد شبکه۳star sat sr.x8080cuبرام ایمیل کنید مرسی abdolrezamohseni@gmail.com

 46. ایوب می‌گه:

  سلام من مدل رسیورم sr.x1010hd هست شبکه ورزش رو چطوری بدون کارت باز کنم یعنی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من میرم تو بخش تنظیمات بعد cas رو میزنم میگه کارت وارد نیست یعنی میشه بدون کارت باز کرد مهمه !!!!!!!

 47. کیر می‌گه:

  کیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرم تو سایتتون

 48. میلاد می‌گه:

  با سلام، رسیور من G-Guard مدل GG-3X هست -کانال ۳ رو موقع فوتبال قطع میشه اگه میشه راهنماییم کنید . با تشکر

 49. عیسی می‌گه:

  سلام اگه میشه برام توضیح بدین که وسه ی اجرای فوتبال خارجی از شبکه ی سه باید چطوری عمل کنم .اسم ماهواره Xcruiser

 50. m می‌گه:

  سلام رسیور من motosat x6 منم موقع پخش فوتبال شبکه ۳ قطع میشه لطفه کمکم کنید چکار کنم؟

 51. علی می‌گه:

  با سلام مدل ماهواره من آی کلاس ۹۷۹۷ولی وقتی روی قسمت دوم ok میکنم پنجره کوچیک باز نمیشه لطفابگیداین کدرا بایدکجاواردکنم
  باتشکرازشما

 52. میلاد می‌گه:

  ببخشید شبکه سه تو لیست کانالا نیس چیکار کنم خواهشا جواب بدین

 53. morteza می‌گه:

  سلام .من رسیور اسارست ۲۱۰۰hdدارم و شبکه ۳ رو نمیتونم بگیرم لطفا کمک کنید اگر امکان داره جواب رو به ایمیلم بفرستید.ucccmd@yahoo.com

 54. farsam می‌گه:

  سلام رسیور من آی کلاس ایکس ۹۶۹۶ هستش وقتی میام تو منو بعد گزینه سوم بعد ۱۲۳۴ رو میزنم صفحه کد دهی باز نمیشه که بخام کد سشبکه سه روبدم که فوتبالا خارجیرو بده دلیلش چیه؟

 55. فار می‌گه:

  سلام
  مدل رسیور ما iclass 9990 pvr هستش ، هیچکدام از این روشهایی که گفتین جواب نمیده و اصلا با ۱۲۳۴ هیچ صفحه ای باز نمیشه ، خواهشا یکی راهنماییم بکنه چه جوری میتونم فوتبال های زنده رو ببینم مخصوصا از شبکه ورزش

  • بهرام می‌گه:

   اول دگمه منو -روی گزینه تنظیم stp -عدد۱۲۳۴ وارد کد بیس شده بجای اعدادی که داخلش ۳۳داشت همه را ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ وارد کنید موفق باشید

 56. savash می‌گه:

  سلام ریسیور من stamax1x1هسترومنوی سیستمهای کدگذاری مرم هیچی نمیاره لطف کنید راهنمایم کنید ممنون میشم

 57. savash می‌گه:

  سلام ریسیور من star max1x1هست رومنوی سیستمهای کدگذاری میرم هیچی نمیاره لطف کنید راهنمایم کنید ممنون میشم

 58. لیلا می‌گه:

  سلام ریسیور ما iclass-a9a9–s2f4a120 است.چند وقتیه موقع عوض کردن کانالها شبکه ۳ نسبت به بقیه شبکه ها با تاخیر باز میشه واز اون مهمتر شبکه۳ ضبط نمیشه در حالیکه بقیه شبکه ها رو میتونم ضبط کنم لطفا بگین چه کار کنم؟

 59. یحیی می‌گه:

  سلام رسیورهیویون مدل ۶۹۶۹x pvrهست برای واردکردن رمزشبکه سوم هنگام پخش فوتبال خارجی چکارکنم .ممنون

 60. حسین می‌گه:

  منم وارد کردم انشالا که درسته

 61. امید می‌گه:

  سلام همگی
  برا رضای خدا یکی بگه چطور این کدا رو تو ماهواره starsat 8800hd وارد کنم.
  (شبکه ۳ و ورزش)

 62. mojtaba می‌گه:

  سلام
  من رسیورxcruisser 420 avant دارم.چجوری باز کنم این شبکه ها رو؟

 63. امین قنبری می‌گه:

  سلام خسته نباشی مدل رسیور من استار ست مدل ۲۱۰۰ این گزینه که شما میگین stb statas رسیورم نداره چکار کنم مرسی از کمکتون

 64. مهدی می‌گه:

  سلام کمک کنید خواهشن.

  من رسیور iclass 9696x دارم روی نایلست ۱۰۲٫۲۰۱ نمی تونم با شبکه ۳ فوتبال ببینم کمک کنید بتونم بازش کنم آخرین پچ رو هم آپگرید کردم ولی نمیشه که نمیشه نمی دونم چی کار کنم اگه زحمت نیست برام میل بزنید دعاتون می کنم.

  قبلا از کمکتون ممنون.

 65. شمیم می‌گه:

  سلام .رسیور استارست ۷۹۰۰hd دارم.چطور میشه شبکه ۳ رو دید.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 66. Farzin می‌گه:

  ماهواره ماxcruiserاست باید چه کارکنیم

 67. جواد می‌گه:

  اگه میشه واسه ماهواره های قدیمی یورو استار هم کد پخش شبکه سه رو بذارید

 68. حسین می‌گه:

  سلام من آپدیت شبکه ۳ را می خوام فوتبال اروپاه صدا دارد ولی تصویر ندارد

 69. محمود می‌گه:

  سلام.
  رسیور من استار مکس ۵۱۰۰
  هستش شبکه ورزش کد هستش.
  شبکه ۳ هم موقع فوتبال قفل میشه.
  لطفن یه نفر بگه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 70. hossein می‌گه:

  الهی که مرسی دمتون گرم خدانگهدار

 71. arman می‌گه:

  واقعا ممنون،حال کردم

 72. سعید می‌گه:

  سلام من کد ۰۱۲f رو میزنم ولی ۰ رو قبول نمیکنه این جوریه میشه۱۲f میشه مشگل چیه؟؟؟؟؟؟

 73. رضا می‌گه:

  سلام مدل ریسیور من starsat SR-X98USB هستش.چه جوری میتونم قفل شبکه سه را باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 74. مسعود می‌گه:

  سلام شبکه ۳ دستگاه سیتیزن

 75. رجب می‌گه:

  باسلام خسته نباشید خیلی عالیه لطفا درصورت امکان کد شبکه های پخش مستند حیوانات را به ایمیل بفرستید باتشکر

 76. sina می‌گه:

  با سلام رسیورم next هست چتور میتونم هنگام پخش فوتبال زنده این شبکه رو باز کنم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

 77. مرصاد می‌گه:

  سلام…رسیور من مدل xcruiser xdsr280hdmi هستش
  اپ دیت هم کردم به ورژن ۱٫۱۹٫۹۵
  بازم لازمه کد وارد کنم؟ و این کدها رو کجا و چطور وارد کنم.؟

 78. محمد می‌گه:

  سلام .من رسیورم satarsat9999hd هستش لطفا یکی راهنمایی کنه چیجوری کد دستی بهش بدم

 79. جعفر می‌گه:

  لطفاً نحوه باز کردن شبکه ورزش در رسیورفالکون مدل۳۶۰۱ را توضیح دهید

 80. سعید می‌گه:

  داش سیا از سایت نهایت بهره رو بردم همیشه موفق باشی

 81. طیب می‌گه:

  باسلام من ریسیور star x 98 FULL HD دارم لطفا راهنمایی کنید چطور کد شبکه ۳ و ورزش رو باز کنم چون هنگام پخش زنده قطع میشن؟

 82. vahid می‌گه:

  با سلام من یه رسیور استار ایکس دارم تازه خریدم کد شبکه ۳ زدم موقع فوتبال قطع میشه اما رسیور خاموش روشن می کنم درست میشه قضیش چیه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  با تشکر

 83. نیلوفر می‌گه:

  ماهواره من iclass k9 k9 هست روی نایلست اگه میشه نحوه باز کردن شبکه ۳ و ورزشو توضیح بدین

 84. رضا می‌گه:

  سلام لطفا نحوه باز کردن قفل شبکه ۳ در رسیور۵۱۰۰ star max رو هم توضیح بدین مرسی.

 85. محمد می‌گه:

  سلام دوستان
  دستگاه من starmax 1×1 cxt هستش
  هرکاری کردم نتونستم شبکه ورزش رو باز کنم
  لطفا کمک کنید

 86. علیرضا می‌گه:

  سلامم من ماهوارهstarsat-sr550d ult….دارم راهنمایی برای گرفتن سبکه سه هنگام پخش مستقیم فوتبال. ممنون میشم اگه به پاسخی. بدید باتسکر از سایت خوبتون…

 87. نقی برنان می‌گه:

  سلام امو .دستگاه من iclass هستش هر کاری میکنم روی رسیور گزینه stb statusنمیاد.دمتونگرم نزدیک جام جهانی هستش کمکم کنین

 88. najm می‌گه:

  سلام

  رسیور من سوپرمکس قدیمی . فلش نمیخوره .

  برای باز کردن شبکه ۳ . قسمت کد دهی رو چطور برم ؟

 89. آراد می‌گه:

  سلام.. دستگاه ما starsat srx5400usb هستش ، هیچ کدوم از منو های موجود برای باز کزدن شبکه ۳ وجود نداره .. لطفا راهنمایی کنین. ممنون

 90. ali می‌گه:

  سلام تو رو خدا یکی کمکم کنه چه شکلی شبکه ۳ رو بر روی رسیور a9a9hd باز کنم کامل واسم توضیح بدید

 91. داریوش می‌گه:

  دوستانی که مدل ماهوارشون iclass هست و از روشهای گفته شده نتونستن شبکه ۳ رو باز کن این راهو امتحان کنند:
  menu> کارت>f1>biss>وارد کردن کد >به همین راحتی !

 92. علی می‌گه:

  سلام خواستم ببینم نحوه دریافت فوتبال خارجی در شبکه۳در رسیورمدلiclass k9k9 PVR HDMI چگونه است

 93. بهار می‌گه:

  سلام
  ماهواره ما iclass هست ولی بعد وقتی رمز ۱۲۳۴ میزنم اصلا هیچ صفحه ای باز نمیشه! لطفا راهنمایی کنید چه جوری biss پیدا کنم؟ فقط چند روز دیگه تا جام جهانی مونده :(

 94. س می‌گه:

  رسیور ما مدلش titanium 12000 است لطفا راهنمایی کنید که چه جوری شبکه ۳ رو باز کنم

 95. بهرام می‌گه:

  سلام کانال شبکه ۳ کد عوض شد ۱۰۰%تست شده همه عددها ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ شود

 96. بهرام می‌گه:

  فقط کانال ۳نیست کانال ورزش هم باز میشه

 97. mohammad می‌گه:

  سلام.رسیور من iclass b9b9 sd هست.من هر کاری میکنم نمیتونم وارد منو کد دهی بشم.(stb setting 1234و cas دکمه قرمز) لطفا راهنمایی کنید

 98. homayon می‌گه:

  سلام دوستان عزیز
  چطوری میشه شبکه ۳ و ورزش رو روی دستگاه star-x 31000 plus زمان پخش فوتبال یاز کنم
  ممنون اگه کسی روشش روبگه

 99. محمود می‌گه:

  با سلام. کد بیس برای رسیورstrong4630 در کدام قسمت و چطوری باید وارد شود؟

 100. علی می‌گه:

  سلام آقا دمتون گرم خیلی بدرت خورد

 101. نیلوفر می‌گه:

  سلام بچه ها
  من شبکه ۳ ندارم اصلا هم وارد نیستم که باید چی کار کنم واقعن ممنون می شم راهنمایی ام کنید!
  رو رسیورم زده : k9k9 HD PVR Compact و IClass

 102. edris می‌گه:

  سلام دوستان
  .ماهواره ی من star com است.خیلی قدیمیه(نمیشه بهش فلش هم وصل کرد).اگه لطف کنید و بگید چطور شبکه ۳ رو موقع فوتبال ببینم ممنون میشم.
  فقط لطف کنید سریعتر بگید تاجام جهانی از دست نرفته.
  تشکر

 103. محمد می‌گه:

  star sat sr-9999 HD
  این ماهواره ماست.
  لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم تا بتونم این کد رو وارد کنم؟

 104. کامی می‌گه:

  سلام من ریسیور i class دارم و طبق گفته های بالا عمل میکنم ولی دکمه قرمز کنترل و که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و وارد بیس نمیشه یا با زدن ۱۲۳۴ نرم افزار خاصی میخاد رو ریسیور نصب شه یا من اشتباه میکنم یکی کمک کنه و به میلم ج بده ممنونش میشمkamran.shoraee@gmail.com

 105. علی می‌گه:

  با سلام دارای رسیور xcruiser (xdsr250 هستم برای دیدن مسابقات شبکه ۳ ، چگونه وارد صفحه کد دهی ش.م . ممنون

 106. سودی می‌گه:

  سلام رسیور من مدل starsat SR_X95 راهنمایی میخوام کجا کد رو وارد کنم برای دیدن شبکه ۳ ونیز کجا میشه ریست کارخونه ای کرد ومتشکرم

 107. محمد می‌گه:

  من که ریسیور مد استرنگ ۲۰۱۰ دارم چی کار کنم/ همه کارهایی که گفته بودید کردم اما نتیجه نگرفتم لطفا در این زمینه راهنمایی کنید.

 108. روشنک می‌گه:

  رسیور من ۹۶۹۶x هست و از نایل ست میگیرم کدش رو دارین؟

 109. zahra می‌گه:

  با سلام و تشکر.
  لطفا طریقه رمز گشایی شبکه ۳ را در رسیور استار ایکس ۳۳۰۰۰ توضیح بدید.

 110. zahra می‌گه:

  سلام.
  لطفا نحوه رمز گشایی شبکه ۳ را در رسیور استار ایکس ۳۳۰۰۰ توضیح بدید.ممنون

 111. محمد می‌گه:

  سلام.خسته نباشید.
  دستگاه من I class 9696x PVR HDMI هستش
  وارد قسمت کد میشم biss هستش ولی دو قسمت دیگه اول کد هستش
  یکی اسم ماهواره و فرکانس و سرویس ای دی میخواد و بعدشم جای اون کد ۱۱ ……..
  لطفا راهنمایی
  در صورت دادن ایمیل میتونم عکسش هم بفرستم
  ممنون

 112. ازاده می‌گه:

  سلام ریسور ما استارست sr-x97 هست کد رو دادم حالا اصلا دیگه نشون نمیده پیغام scrambled channel رو نشون میده چیکار کنم کمک کنید تو رو خدا :(

 113. امیر می‌گه:

  آقا من کائون دارم کد و وارد می کنم ولی شبکه ۳ باز نمیشه هر کی می تونه کد جدیدو برا م ایمیل کنه لطفا. چون نمی تونم از شبکه ۳ فوتبال جام جهانی و ببینم.

 114. مهتاب می‌گه:

  سلام دستگاه رسیور من star sat SR-X97USBاست،اصلا دکمه ی Infoرونداره ودرقسمت جستجوی دستی گزینه statusرونداره ، جستجوروانجام دادم همه ی کانالهابهم ریخت ،تازه شبکه ۳هم دیگه وجودنداره دیگه خسته شدم، چیکارکنم؟ مرسی

 115. حمید می‌گه:

  سلام با عرض خسته نباشید رسیور من سوپر لیزر ۱۰۰۰۰ است رمز قفل شبکه ۳ را میخواستم برای دیدن فوتبال اگر ممکنه کمکم کنید مرسی

 116. تقی می‌گه:

  سلام ریسیور من آی کلاس k9k9 هست که شبکه ۳ موقع پخش زنده و شبکه وزش کلا” قطع است و وقتی میخوام کد مربوطه رو از روی منو وارد کنم و وارد منوی اصلی میشم اصلا” دکمه قرمز رنگ (f1 ) کار نمیکنه و عدد ۱ تا ۴ رو که وارد میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و جدول مربوطه رو نمایش نمیده و بیس کد فعال نمیشه که کد مربوطه رو وارد کنم لطفا” راهنمایی کنید

 117. Ali می‌گه:

  سلام من رسیور istar2000 ورژن١.۵دارم میشه راهنمایی کنید قفل شبکه ٣روچطور باز کنم درضمن منوی کد گذاری کانال هم باز نمیشه.

 118. هادی می‌گه:

  با سلام و وقت بخیر
  رسیور من Iclass A9A9 هستش میخواستم ببینم چجوری میشه شبکه ۳ رو بگیرم وقتی فوتبال داره.
  در ضمن رسیور من full hd نیستش معمولیه
  تو مسیرهای دیگه ای هم اگه میتونم فونبال جام جهانی رو بگیرم راهنماییم کنین ممنونم.

  • علی می‌گه:

   سلام به شما :
   اگه لطف کنی به هر طریقی جواب گرفتی برای من هم که آشنایی کمی دارم لیست تعدادی از شبکه ها که فوتبال جام جهانی را مستقیم پخش می کنه ، همینطور اگه نحوه ورود کد بیس و رمز مربوطه را برام ایمیل کنی ممنون می شوم. تا ما هم برخی از فوتبال های مورد علاقمون را مستقیم ببینیم باز هم ممنون .

   • علی می‌گه:

    سلام به شما :
    اگه لطف کنی به هر طریقی جواب گرفتی برای من هم که آشنایی کمی دارم لیست تعدادی از شبکه ها که فوتبال جام جهانی را مستقیم پخش می کنه ، همینطور اگه نحوه ورود کد بیس و رمز مربوطه را برام ایمیل کنی ممنون می شوم. تا ما هم برخی از فوتبال های مورد علاقمون را مستقیم ببینیم باز هم ممنون .

    فراموش کردم یاد آور بشوم که رسویر من هم آیکلاسa9a9 دوسالی است که تهیه کردم نصاب هم زحمت کشید، یکماه قبل مجدد تنظیم کرد.

 119. مسعود می‌گه:

  مممممممممممممرسسسسسسسسسسسسسسسسسسیییییییییییییییییی
  thank’s a lot

 120. kohya می‌گه:

  سلام دسگاه من قدیمیه استارست x190 هستش لطفا کمک کنید فوتبالو ببینم

 121. ح مید می‌گه:

  سلام رسیور من سوپر لیزر۱۰۰۰۰است کد شبکه ۳ را میخواستم اگر ممکنه کمکم کنید مرسی

 122. صبا می‌گه:

  سلام ۱ سوال از داش سیا داشتم میشه لطف کنی و در مورد رسیو star net راهنماییم کنی ممنون میشم، هر کاری میکنم شبکه سه باز نمیشه، اگه ممکنه همه مراحلشو بگین خیلی ممنون داش سیا

 123. ice_flowerb می‌گه:

  سلام من ریسیورمsuper max 1×1 cx ci master هستش من دوتا کد ۰۱۲f 1111113311111133و۰۰۰۳ ۲۲۲۲۲۲۶۶۲۲۲۲۲۲۶۶ رو دادم باز نشد لطفا راهنمایی کنین. البته اگر برام ایمیل بزنید خیلی ممنون میشم.ایمیلم به همون اسمه در یاهو.ممنون.

 124. َAlireza می‌گه:

  سلام
  من ماهواره stasat x95 دارم چندین روش را تا بحال امتحان کردم اما نتوانستم وارد صفحه کد دهی بشم. لطفا راهنمایی کنید چطور وارد صفحه کد دهی بشم. ممنون

 125. hamed می‌گه:

  سلام رسیور من STAR SAT مدل SR-X200CI Plus هست برای باز کردن قفل کانال ۳ با مشکل مواجه ام.با توجه به توضیحات وقتی وارد میشم کد viaccess,nagravisin,seca هست اما biss نیست.
  خواهشاً اگر نحوه باز کردن این کانالها رو بلد هستید روش اونرو برام ایمیل کنید.

  بی صبرانه منتظر ارسال جواب هستم.

 126. على جون می‌گه:

  سلام ریسیور هاى کلاس ٩۵٩۵دارم براى کانال ٣جه کنم

  • مراد تيغي می‌گه:

   ابتدا رسیور را با آخرین پکیچ یعنی s2f4a126 آپدیت کنید سپس منو را زده و روس سومین گزینه رفته و فورا ۱۲۳۴ را بزنید سپس روی گزینه bissرفته و اوکی کنید دکمه قرمز را زده مشخصات ماهواره بدر باشد فرکانس ۱۱۹۰۰ و سومی هم تنها عدد۳ باشد و همی f ها را به یک تبدیل کنید و ذخیره کنید

 127. neda می‌گه:

  Man star sat sr2100hd daram kan
  ale 3 baz nemishe lotfan be gmailam befrestin

 128. z می‌گه:

  سلام میشه نحوه باز کردن شبکه سه رو برای ریسیور استار ست مدل sr-x60cu usb بگید ممنون

 129. MASOUD می‌گه:

  با سلام من رسیور iclass full hd G9G9 دارم لطفا نخوه وارد شدن به قسمت BISS ,و کد شبکه ورزش و ۳ رو لطف کنید

 130. Farhad می‌گه:

  مدل ماهواره من eclass s 7777 هستش منو رو میزنم شماره وارد میخوام کنم نمیشه شماره زده نمیشه لطفا راهنمایی کنید

 131. rasool می‌گه:

  سلام دوستان رسیور ما iclass9898xs هستش کد روی گزینه تنظیمات رسیور کد ۱۲۳۴رومیزنم اما گزینه bissنمیاد راهنماییم کنید ممنون میشم

 132. jahan می‌گه:

  سلام من یه رسیور سادهsrt10ultraدارم چگوری رمزارو وارد کنم تا بتونم فوتبالو تماشا کنم ممنون

 133. amir می‌گه:

  سلام دستگاه من تیتانیوم ۱۹۰۰۰ هستش…اینجا چند تا کد برای باز کردن شبکه ۳ برای مدلهای دیگه هستش ولی برای مدل ۱۹۰۰۰ نیست..بی زحمت کد این دستگاه رو هم بزارید

 134. sadegh می‌گه:

  سلام
  آقا دمت گرم خیلی عالی بود.

 135. عباس می‌گه:

  دست عزیز، میدونم دارید فوتبال میبینید و مزاحمتون شدم!
  شما در این پست در مورد X.Cruiser راهنمایى نکرده اید و درخواستهاى بسیارى در بالا دیده میشود. به طور مشخص مدل دستگاه بنده، ۴۲۰HD
  با سپاس

 136. Ghazal می‌گه:

  دوستان Manual key کجا هست؟؟؟

  ما starsat SR x97 داریم ولی من این دکمه رو پیدا نمی کنم !

 137. گلنوش می‌گه:

  سلام دستگاه ما اچ دی نیست و sw قدیمیه چطوری باید شبکه ۳ را باز کنم؟

 138. رضا می‌گه:

  سلام برای ریسیور استار ست ۸۸۰۰ وارد کردم رمز باز شد

 139. بهرام می‌گه:

  با سلام
  مدل ماهواره من SR-9999 اچ دی هست ولی هرکدوم این روش ها رو امتحان میکنم جواب نمیده.لطفا راهنماییم کنید.
  با تشکر

 140. مهسا می‌گه:

  به آی کلاس q9q9 کد رو میدم اما باز نمیشه

 141. sadegh می‌گه:

  سلام به همه بچهای گل
  دستگاه من STAR SAT SR 8900 HD هست
  کد ۱۱۱۱۱۱۳۳۱۱۱۱۱۱۳۳ را زدم ولی نمیدونم چرا کانال۳ باز نمیشه
  لطفا اگه کسی میتونه راهنمایم کنه
  فکر میکنم باید SID و PROV را تغیر بدم ولی متاسفانه نمیدونم باید چی بزنم
  sadeghuae@yahoo.com

 142. ava می‌گه:

  سلام میشه رمز باز کردن کانال ۳ برای ماهواره istar korea x2100 رو نیز بذارین ؟ ممنون میشم

 143. ناصر می‌گه:

  سلام کیلید ترکیبی ماهواره هیوندای می خوام ممنون

 144. saeed می‌گه:

  سلام
  من ۴۰۰d xcruiser دارم و وقتی میزنی اینفو بعدش دکمه قرمز کاری نمیکنه!!!
  چند نفر دیگه مثل من بودن تکلیف چیه؟

 145. مرتضی می‌گه:

  برای ریسور eclass2 بعد منو محلی برای وارد کردن کد ۷۷۹۹ نیست چکار باید کرد

 146. Mam Mad می‌گه:

  hivision 9696x pvr
  شبکه ۳ تو این رسیور چطوری باز میشه؟

 147. yalda می‌گه:

  سلام من رسیور hivion دارم وقتی در قسمت بیس ok میکنم میزنه memory is full اصلا مستطیلی باز نمیشه این دیگه چه مدلشه؟!

 148. mostafa می‌گه:

  سلام لطفا کمکم کنید رسیور من مدل xdsr280hdmi هست چطور باید شبکه ۳ رو باهاش باز کنم یعنی این کد بیس رو جطوری میتونم وازد کنم

 149. mostafa می‌گه:

  لطفا هر کی بلده جواب بده ممنون میشم

 150. ma30 می‌گه:

  Toro khoda man cared shodam ,x cruser to mikham

 151. عبدالمحمد می‌گه:

  سلام من دو رسیوردارم یکی لیزرci 2003 است ودیگری hivion9595xهست کد شبکه ۳ را میخواستم اگر ممکنه کمکم کنید مرسی

 152. فهیمه می‌گه:

  سلام ببخشید دستگاه من استارست ۱۹۰ برای گرفتن شبکه ۳ موقع فوتبال مشکل دارم میشه کمکم کنید خیلی ممنون میشم این کدها رم وارد کردم نشد نمیدونم شاید بلد نیستم please help meeeee

 153. علی می‌گه:

  سلام..خسته نباشید..رسیور من های کلاس هست با روش مذکورتان شبکه سه را آوردم ونشون داد اما شبکه ورزش رو را یا نشون نمیده یا نمیتون بیارمش لطفا راهنمایی کنید..ممنون از زحمات شما.

 154. امیر می‌گه:

  باسلام مدل دستگاه ما Xcruiser265و شبکه سه رو نمیتونیم ببینیم .لطفا برای این مدل راهنمایی کنید.

 155. baran می‌گه:

  با سلام
  من از ال ای دی رسیور دار استفاده میکنم نمیدونم از چه راهکاری برای پخش شبکه۳ استفاده کنم
  در ضمن راهی واسه پروگرام کردن اینگونه ال ای دی ها وجود داره !!!

 156. امير می‌گه:

  سلام کانال ٣ رو داشتیم ما ولی از دیشب که این کد ها رو وارد کردم فوتبال رو که نشون نداد کانال ٣ هم قطع شد
  میشه لطفاً کمک کنید

 157. امير می‌گه:

  یادم رفت بگم رسیورمون هن iclass 9696xpvr هست

 158. مرتضی می‌گه:

  از مدیریت سایت کمال تشکر را دارم
  برای باز کردن شبکه سه به هر نصابی می گفتم جوابش این بود که با فلش نمیشه باید با کامپیوتر باز بشود اما حالا خودم از طریق راهنمای سایت شما کد شبکه سه را وارد کردم و باز شد
  مرسی

 159. بهار می‌گه:

  سلام واقعا ممنون عالللللللللللللللللی بود خیلی خیلی ممنون :)

 160. علیرضا می‌گه:

  سلام . من رسیور ۲۱۰۰ استارست دارم و کانال سه و کانال ورزش هم دارم
  یک مشکلی دارم که میخواستم از شما سئوال کنم و در حل این معما واقعا عاجز و خسته شدم
  وقتی با کانال سه برنامه فوتبال جام جهانی رو روی فلاش مموری با رسیور فوق ضبط میکنم هیچ مشکلی وجود نداره و ضبط میشه و با رسیور پخش هم میکنه
  ولی وقتی همین فایل رو روی لپ تاپ یا کامپیوتر میارم به هیچ وجه باز نمیشه و اجرا نمیکنه
  تمامی کانالهالی دیگه رو وقتی ضبط میکنم در کامپیوتر قابل اجرا است و نرم افزار های پخش فراوانی هم دارم
  حتی تغییر فرمت هم جوای نمیده و تبدیل نمیشه و فقط با ضبط کانال ۳ این مشکل رو دارم
  شما میتونید به من کمک کنید که این فایلهای ضبط شده کانال ۳ روی فلاش مموری رو باید چه جوری روی کامپیوتر باز کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  تو رو دا کمکم کنید
  عاجزم کرده
  ممنون

 161. محمدرضا می‌گه:

  سایت عالی هست

 162. فرزاد می‌گه:

  با عرض سلام
  ریسیورم STSR SAT SR-X1400D هنگام پخش فوتبال قطع میشود لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه کد شبکه ۳ را وارد کنم

 163. hossein می‌گه:

  سلام لطفا راهنمایی فرمائید که در رسیور Istar x98 چه کدی بدم شبکه ۳ را باز کند متشکرم

 164. محسن می‌گه:

  سلام.دستگاه من هایویون۹۰۹۰ هستش.چطوری شبکه سه رو فعال کنم روش؟

 165. محسن می‌گه:

  توروخدا سریعتر بهم بگید لطفا

 166. عرفان می‌گه:

  من دسگه iclass 9990x دارم چجوری بای د کد بدم اگه سری جواب بدید ممنون میشم

 167. وحید می‌گه:

  سلام من وسایل جانبی میخوام م ل کارت ماهواره خواهشن کمکم اىنم شمارمه ۰۹۳۰۱۱۸۵۲۶۲کن

 168. مینو می‌گه:

  سلام رسیور منDragon max R50000 است میشه مال منم توضیح بدید
  ممنون

 169. بختیاری می‌گه:

  رسیور iclass مدل k9k9 دارم تنظیمات اونو به تنظیمات کارخانه زدم حالا کانالهایی رو که میخوام سرچ نمیکنه مثلا ماهواره هاتبرد رو هر چه میزنم برام کانال یابی نمیکنه راهنمایی که چکونه ماهواره مورد نظر و کانالهای اونو بگیرم ،،انتن گردان میباشد

 170. احمد می‌گه:

  ریسیور من ای کلاس مدل ۹۷۹۷ xn pvr لطفا جهت دریافت شبکه ۳ موقع پخش فوتبال ها زنده و شبکه ورزش راهنمایی ام کنید

 171. reza می‌گه:

  من رسیور sr-x95usb دارم میشه بگین که چجوری شبکه سه رو باز کنم روی ماهواره نیلست

 172. Xaniar می‌گه:

  salam khaheshan kasaei ke midonan behem mail bezanan Xaniarsalehi@gmail.com
  Mahvare ma Starsat 2000HD has MAn harkari mikonam ro sHabake Varzesh F1+111 mizanam mige canal carty ast Harkari mikonam baZ nemishe :( please help

 173. Emad می‌گه:

  لطفا روش کد دادن به دستگاه ه I Star 2000 Full HD رو توضیح بدید

 174. غلام بهبودی می‌گه:

  با سلام وقت بخیر
  من ریسور استار سات اس ار ۹۸۰۰ و اس ار ۹۰۰۰ هر دو اچ دی میباشد را دارم نمی دانم چگونه کد دهی کنم البته ۹۸۰۰ تلاش کردم کد بدهم شبکه ۳ بطور کلی قطع شده دیگر برنامه عادی هم اعلام می کند شبکه کد شده است لطفا راهنمای کنید بسیار متشکرم

 175. عابد می‌گه:

  رسیورSTART SAT SR-19000HDبه نظرتون خوبه

 176. behzad می‌گه:

  سلام من قفل ورود به تنظیمات دستگاه مدل starsat sr-x200ci plus یادم رفته خواهشن اگه میشه راهنمایی کنید

 177. shayan می‌گه:

  سلام.دوستان.کمکم کنید.دیشب از سایت ای استار برنامه بروزرسانی رسیور x2100 روگرفتم.فایل رو از حالت فشرده خارج کردم.فلش رو زدم به دستگاه.گزینه بزوزرسانی رو زدم.ولی همه کانالام پاک شدن.تو رو خدا بگید چیکار کنم الان؟